resmim
Mustafa SEVER
Cumhuriyet Başsavcısı
RESMİ KURUMLAR

Bolvadin Adalet Komisyonu Başkanlığı - Adli Yargı İlk Derece Adalet Komisyonu Duyurusu.

SÖZLEŞMELİ ZABIT KATİBİ DUYURU

Bolvadin Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığınca 21 Şubat 2015 tarihi saat 09:00' da Bolvadin Adliyesinde yapılacak olan Sözleşmeli Zabıt Katipliği sınavına başvuran ve alım sayısının 20 katı sıralamasına giren, başvuruları kabul olan adaylara ait liste ekte çıkarılmış olup, uygulamalı sınava giriş belgeleri kişilerin adreslerine posta ile gönderilmeyecektir.
Sınav giriş belgeleri 20 Şubat 2015 tarihine kadar Bolvadin Adalet Komisyonu Kaleminden alınacaktır. (Şehir dışından gelen adaylar sınavın yapılacağı gün sınav saatinden önce giriş belgelerini yine Bolvadin Adalet Komisyonu kaleminden alabilirler.)
Belirtilen gün ve saatte, uygulama sınavına girecek adayların nüfus cüzdanları ve sınav giriş belgeleri ile birlikte Bolvadin Adliyesinde hazır bulunmaları hususu ilan olunur.13/02/2015

SÖZLEŞMELİ MÜBAŞİR DUYURU

Bolvadin Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığınca 16 Mart 2015 tarihi Pazartesi günü saat 09:00' da Bolvadin Adliyesinde yapılacak olan Sözleşmeli Mübaşir sınavına başvuran ve alım sayısının 10 katı sıralamasına giren, başvuruları kabul olan adaylara ait liste ekte çıkarılmış olup, sözlü sınava giriş belgeleri kişilerin adreslerine posta ile gönderilmeyecektir.
Sınav giriş belgeleri 13 Mart 2015 tarihine kadar Bolvadin Adalet Komisyonu Kaleminden (Şehir dışından gelen adaylar sınavın yapılacağı gün sınav saatinden önce giriş belgelerini yine Bolvadin Adalet Komisyonu kaleminden alabilirler.)
Belirtilen gün ve saatte, sözlü sınavına girecek adayların nüfus cüzdanları ve sınav giriş belgeleri ile birlikte Bolvadin Adliyesinde hazır bulunmaları hususu ilan olunur.13/02/2015

KADROLU ŞOFÖR DUYURU

Bolvadin Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığınca 22 Mart 2015 tarihi Pazar günü saat  09.00'da Bolvadin Adliyesinde yapılacak olan Kadrolu Şoför sınavına başvuran ve alım sayısının 10 katı sıralamasına giren, başvuruları kabul olan adaylara ait liste ekte çıkarılmış olup, sözlü sınava giriş belgeleri kişilerin adreslerine posta ile gönderilmeyecektir.
Sınav giriş belgeleri 20 Mart 2015 tarihine kadar Bolvadin Adalet Komisyonu kaleminden alınacaktır. (Şehir dışından gelen adaylar sınavın yapılacağı gün sınav saatinden önce giriş belgelerini  yine Bolvadin Adalet Komisyonu kaleminden alabilirler.)
Belirtilen gün ve saatte, sözlü sınavına girecek adayların nüfus cüzdanları ve sınav giriş belgeleri ile birlikte Bolvadin Adliyesinde hazır bulunmaları hususu ilan olunur.13/02/2015

SÖZLEŞMELİ BİLGİSAYAR TEKNİSYENİ DUYURU

Bolvadin Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığınca 22 Mart 2015 tarihi Pazar günü saat 09'da, Bolvadin Adliyesinde yapılacak olan Sözleşmeli Bilgisayar Teknisyeni sınavına başvuran ve alım sayısının 5 katı sıralamasına giren, başvuruları kabul olan adaylara ait liste ekte çıkarılmış olup,sözlü sınava giriş belgeleri kişilerin adreslerine posta ile gönderilmeyecektir.
Sınav giriş belgeleri 20 Mart 2015 tarihine kadar Bolvadin Adalet Komisyonu Kaleminden alınacaktır. (Şehir dışından gelen adaylar sınavın yapılacağı gün sınav saatinden önce giriş belgelerini Bolvadin Adalet Komisyonu Kaleminden alabilirler.)
Belirtilen gün ve saatte, sözlü sınavına girecek adayların nüfus cüzdanları ve sınav giriş belgeleri ile birlikte Bolvadin Adliyesinde hazır bulunmaları hususu ilan olunur.13/02/2015

Bilgisayar Teknisyeni

Şoför

Zabıt Katibi

Mübaşir

İl etişim
Sitemizi
 
Bu Şablon T.C. Adalet Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı Tarafından Hazırlanmıştır. Tüm Bilgi ve İçerikler Bolvadin Adliyesine Aittir. © 2015 Tüm Hakları Saklıdır. →WebMaster E-mail←