resmim
Mustafa SEVER
Cumhuriyet Başsavcısı
RESMİ KURUMLAR

Bolvadin Adalet Komisyonu Başkanlığı - Kadrolu Kaloriferci-Sözleşmeli Mübaşir Sıralama Duyurusu

KADROLU KALORİFERCİ-SÖZLEŞMELİ MÜBAŞİR DUYURU

Bolvadin Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığınca 24/10/2016 tarihi Pazartesi günü saat 09:00' da Bolvadin Adliyesinde yapılacak olan Sözleşmeli Mübaşir sınavına başvuran ve alım sayısının 10 katı sıralamasına giren, başvuruları kabul olan adaylara ait liste ekte çıkarılmış olup, sözlü sınava giriş belgeleri kişilerin adreslerine posta ile gönderilmeyecektir.


Bolvadin Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığınca 24/10/2016 tarihi Pazartesi günü saat 09:00' da Bolvadin Adliyesinde yapılacak olan Kadrolu Kaloriferci sınavına başvuran ve alım sayısının 5 katı sıralamasına giren, başvuruları kabul olan adaylara ait liste ekte çıkarılmış olup, sözlü sınava giriş belgeleri kişilerin adreslerine posta ile gönderilmeyecektir.


Sınav giriş belgeleri sınav günü komisyon kaleminden sınava girmeye hak kazanan adaylara dağıtılacaktır.

Belirtilen gün ve saatte, sözlü sınavına girecek adayların nüfus cüzdanları ile birlikte Bolvadin Adliyesinde hazır bulunmaları hususu ilan olunur.

Kaloriferci

Mübaşir

İl etişim
Sitemizi
 
Bu Şablon T.C. Adalet Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı Tarafından Hazırlanmıştır. Tüm Bilgi ve İçerikler Bolvadin Adliyesine Aittir. © 2015 Tüm Hakları Saklıdır. →WebMaster E-mail←