resmim
Soner AYGÜN
Cumhuriyet Başsavcısı
RESMİ KURUMLAR

Bolvadin Adalet Komisyonu Başkanlığı - İKM-Şoför-Sağlık Memuru-Aşçı-Kaloriferci Sıralama Duyurusu

SÖZLEŞMELİ İNFAZ KORUMA MEMURU - ŞOFÖR - SAĞLIK MEMURU - AŞÇI - KALORİFERCİ SIRALAMA DUYURUSU

T.C. BOLVADİN ADLİYESİ

Bolvadin Adalet Komisyonu Başkanlığı - İKM-Şoför-Sağlık Memuru-Aşçı-Kaloriferci Sıralama Duyurusu

SÖZLEŞMELİ İNFAZ KORUMA MEMURU - ŞOFÖR - SAĞLIK MEMURU - AŞÇI - KALORİFERCİ SIRALAMA DUYURUSU

            Sözleşmeli İnfaz ve Koruma Memurluğu sınavına yapılan başvuru sonucu sıralamaya giren ve başvuruları kabul edilen adayların boy-kilo ölçümü için 10 Ekim 2016 tarihi Pazartesi günü saat 09.00'da Bolvadin Adliyesinde hazır bulunmaları, boy-kilo ölçümüne katılmayanların mazeretleri kabul edilmeyecek olup, sözlü sınava katılamayacaklardır.

            Boy-kilo ölçümüne katılacak adaylar gelirken yanlarında komisyona ibraz edilmek üzere 4'er adet Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırma Formu (her birine ayrı ayrı fotoğraf yapıştırılacak), kimlik fotokopisi, vukuatlı nüfus kayıt örneğini de getirmeleri gerekmektedir.

            Sözleşmeli destek personeli (Şoför) sınavına yapılan başvuru sonucu sıralamaya giren ve başvuruları kabul edilen adayların uygulama sınavı için 14 Ekim 2016 tarihi Cuma günü saat 09.00'da Bolvadin Adliyesinde hazır bulunmaları, uygulama sınavına katılmayanların mazeretleri kabul edilmeyecek olup, sözlü sınava katılamayacaklardır.

            Sözleşmeli Sağlık Memuru, Aşçı, Kaloriferci ve Şoför sınavına yapılan başvuru sonucu sıralamaya giren ve başvuruları kabul edilen adayların en geç 24 Ekim 2016 tarihi Pazartesi günü mesai bitimine kadar 4'er adet Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırma Formu (her birine ayrı ayrı fotoğraf yapıştırılacak), kimlik fotokopisi, vukuatlı nüfus kayıt örneğini komisyon kalemine teslim etmeleri gerekmektedir.

            Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü'nün yayınladığı genel ilan için tıklayınız.

--------------------------------------------------------

DUYURU

            Denizli Cumhuriyet Başsavcılığının 26/09/2016 tarih 2016/8789 sayılı yazıları ekinde gönderilen Ulvi Baylan isimli şahsın başvuru evraklarında üst yazıda İKM sınav başvurusu şeklinde şerh düşüldüğü ancak ilgilinin başvuru formunda "atanmak istediği görev" bölümüne Şoförlük yazdığı, Bolvadin Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu bünyesinde Emirdağ Açık Ceza İnfaz Kurumu için yapılacak olan şoförlük sınavı ile ilgili yapılan başvuruların UYAP sistemine kaydı sırasında bu kaydı yapan personelin sehven Denizli Cumhuriyet Başsavcılığının üst yazısındaki İKM ibaresini dikkate alarak şahsın başvurusunu İKM adayı olarak UYAP kaydına geçildiği, gerçekte ilgilinin başvurusunun başvuru evrakında belirttiği üzere şoför adayı olarak UYAP kaydına geçilmesi gerektiği anlaşılmış olup, UYAP sisteminde gerekli düzeltmeler yapılarak İnfaz ve Koruma Memurluğu ile Şoför ünvanlarında oluşan liste aşağıdaki şekilde yeniden düzenlenmiştir. 07/10/2016

-------------------------------------------------------

İNFAZ KORUMA MEMURU

ŞOFÖR

SAĞLIK MEMURU

AŞÇI

KALORİFERCİ

Bu Şablon T.C. Adalet Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı Tarafından Hazırlanmıştır. Tüm Bilgi ve İçerikler Bolvadin Adliyesine Aittir. © 2015 Tüm Hakları Saklıdır. →WebMaster E-mail←