resmim
Mustafa SEVER
Cumhuriyet Başsavcısı
RESMİ KURUMLAR
Cumhuriyet Başsavcımız İçin Veda Gecesi Düzenlendi.

           Hakimler ve Savcılar Kurulu 1. Dairesinin 03/07/2017 tarihinde çıkarmış olduğu 918 sayılı kararname ile Adliyemizden Ünye Cumhuriyet Başsavcılığı'na tayini çıkan Cumhuriyet Başsavcımız Soner Aygün için 17/07/2017 tarihinde Bolvadin Meslek Yüksekokulunda veda programı düzenlendi.

           Programa Bolvadin Kaymakamı Kenan Eskin, Bolvadin Belediye Başkanı Fatih Kayacan, Bolvadin Adalet Komisyonu Başkanı Çağrı Kılıç, HSK Tetkik Hakimi Şerafettin Elmacı, Afyonkarahisar Baro Başkanı Turgay Şahin, Bolvadin, Emirdağ ve Çay Adliyelerinde görev yapan Hakim ve Cumhuriyet Savcıları, Bolvadin Meslek Yüksekokulu Müdürü Cantürk Kayahan, İlçe Jandarma Komutanı ve Cezaevi Sorumlu Komutanı, Bolvadin İlçe Avukatları, Kurum Müdürleri ile Bolvadin Adliyesi Personeli iştirak etti.

           Cumhuriyet Başsavcımız Soner Aygün için düzenlenen veda gecesinde; Adalet Komisyonu Başkanımız Çağrı Kılıç yemek sonrasında yapmış olduğu açılış konuşması ile plaket takdiminde bulundu. Kaymakamımız Kenan Eskin, Belediye Başkanımız Fatih Kayacan, Baro Başkanımız Turgay Şahin, Bolvadin Adliyesinde görev yapan Hakim ve Cumhuriyet Savcıları adına Cumhuriyet Savcısı Kadir Yalçın Özkubat, Çay Adliyesinde görev yapan Hakim ve Cumhuriyet Savcıları adına Cumhuriyet Savcısı Ahmet Kabadayı günün anlam ve önemini belirten konuşmaları ile hediye takdim ettiler ve Bolvadin Adliyesi İdari İşler Müdürü Bekir Sıtkı Koç, İdari İşler Müdürlüğü Personeli adına hediye takdim etti. Cumhuriyet Başsavcımız Soner Aygün de teşrifleriyle gecemizi onurlandıran  HSK Tetkik Hakimi Şerafettin Elmacı’ya hediye takdim etti.

           Başsavcımız için hazırlanan slayt gösterisi ve canlı müzik eşliğinde devam eden gecemiz samimi bir ortam içerisinde gerçekleşen sohbet ve hatıra fotoğrafı çekimleri akabinde sona erdi.

resmim resmim resmim
resmim resmim
resmim resmim resmim
resmim resmim
resmim resmim resmim
resmim resmim
resmim resmim resmim
İl etişim
Sitemizi
 
Bu Şablon T.C. Adalet Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı Tarafından Hazırlanmıştır. Tüm Bilgi ve İçerikler Bolvadin Adliyesine Aittir. © 2015 Tüm Hakları Saklıdır. →WebMaster E-mail←